Pedro je zpátky v černé, vítej zpět v CRG!


Pedro Hiltbrand se vrací do CRG po odlišné volbě v 2017. Vítězné spojení mezi CRG a Pedrem Hiltbrandem bude v 2018 zpátky. Mistr Světa z roku 2016 Pedro Hiltbrand s CRG zvítězil také v Mistrovství Evropy OK, Mezinárodním Super Poháru KZ2 a Španělském Mistrovství.

CRG s potěšením oznamuje velmi vítaný návrat Pedra Hiltbranda do závodního týmu. Je to velmi šťastný návrat pro celý CRG Racing Team, který posiluje své jezdecké složení pro sezónu 2018 s velmi konkurenceschopnými jezdci, jako je právě Pedro Hiltbrand.

V posledních letech kariéra Pedra Hiltbranda dosáhla velmi vysoké úrovně právě s CRG až do roku 2017, kdy se španělský rodák z Girony rozhodl ubírat jinou cestou. Pedro Hiltbrand dosáhl vrcholu s CRG v roce 2016, ve kterém získal tři tituly: Mistr Světa, Mistr Evropy OK a vítěz mezinárodního Super Poháru KZ2. Svou úspěšnou sezónu 2016 Pedro zakončil vítězstvím ve Španělském mistrovství KZ2.

Vítězné partnerství mezi CRG a Pedrem Hiltbrandem bude znovu pokračovat v roce 2018 k dosažení dalších společných důležitých výsledků. 

Toto je komentář Pedra Hiltbranda k jeho návratu k CRG: „Chtěl bych poděkovat Giancarlovi, Marině a celému týmu CRG, že mi dali možnost vrátit se zpět. Jsem opravdu velmi šťastný. V roce 2017 jsem měl jinou pracovní zkušenost. Práce je důležitá, ale lidské vztahy jsou stejně důležité. CRG bylo pro mě v minulosti rodina a já jsem opravdu rád, že mohu být opět součástí. Karting je můj život s CRG je součástí mého života. Pevně věřím, že mohu dát CRG další skvělé vítězství.“

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další