Marek Pytlík i letos s TEAMem OKKART


Ačkoliv národní sezóna je ještě daleko, my již teď potvrzujeme setrvání Marka Pytlíka v našem týmu. V uplynulém týdnu jsme doladili všechny podrobnosti a tak nyní můžeme nastínit Markovo program pro letošní rok. Jak už první věta naznačila, Marek se letos bude oproti loňské sezóně prioritně účastnit domácích závodů. To ale není jediná změna, která se Marka týká.

 

Další změnou je změna kategorie. Vzhledem k velmi nízkému váhovému limitu v kategorii OK si Marek v letošním roce vyzkouší kategorii SuperROK, kde by měl vzhledem k loňské účasti na DKM patřit k nejzkušenějším ve startovním poli. Jeho cílem je absolvovat kompletní seriál PAČR a v něm bojovat o celkové vítězství. Logickým krokem pak je plánovaná účast na mezinárodním finále poháru ROK. Marek samozřejmě celou sezónu absolvuje s podvozky CRG.

V jednání je také Markova účast na největším motokárovém vytrvalostním závodě, tedy 24h LeMans. Vše je zatím ale na začátku a tak uvidíme, zda se nakonec Marek ve Francii představí, či nikoliv.

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další