CRG YEARBOOK 2017


Továrna CRG představila knižní ročenku, ve které se vrací k obchodním úspěchům v minulém roce a samozřejmě také k úspěchům svého továrního týmu, včetně stále aktuálního titulu Mistra Světa KZ. Pojďme si nyní tuto publikaci s více než 140 stránkámi představit.

 

 

Knižní publikace v tvrdých deskách pokrývá na svých více než 140 stránkách sportovní, obchodní a technické aspekty CRG z uplynulého roku. Velký prostor zde má závod Mistrovství Světa KZ z pro nás nedalekého německého Wackersdorfu, kde CRG získalo titul Mistra Světa díky Paolu De Contovi. S ním je zde také rozsáhlý rozhovor.

Nejen tento závod, ale samozřejmě celá mezinárodní sezóna (CIK-FIA, WSK, DKM) je zde velmi podrobně popsána včetně fotografií, komentářů a rozhovorů s protagonisty.

Neméně prostoru získaly také produkty CRG včetně nových homologací pro rok 2018. Nejen závodní podvozky, ale také motokáry do půjčoven zde našly své místo. Produkty jsou zde detailně popsány a nechybí také jezdecký test na okruhu včetně telemetrických dat.

Velmi zajímavá je pak bilance pana Giancarla Tininiho, presidenta CRG. V knize mluví o závodní sezóně a v sekci nazvané „CRG Champions“ zavzpomínal také na své bývalé jezdce, kterými byli například Max Verstappen, Lewis Hamilton a Nico Hulkenberg.

 

 

Jedná se o knihu, která by neměla chybět žádnému fanouškovi motokár. Pokud tedy máte zájem o tuto jedinečnou publikaci, kontaktujte nás prostřednictvím mailu.

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další