24 Hours Karting of Italy


CRG organizuje jeden z nejvíc okouzlujících a napínavých motokárových vytrvalostních závodů sezóny – 24 Hours Karting of Italy  → Italských motokárových 24 hodin.

 

Závod se bude odehrávat 24. a 25. března na prestižním okruhu Adria Raceway s novými motokárami CRG Centurion, které obstará CRG Racing Team a týmům budou rozdány losováním. Závod je otevřen pro mezinárodní týmu o 4 až 8 jezdcích a startovné zahrnuje i technický a logistický servis – motokára, technická asistence a box s obrazovkou s live-timingem, to vše je v ceně taktéž zahrnuto. Harmonogram startuje v sobotu ráno volným tréninkém, dlouhým hodinu a půl. Následuje měřený trénink a závod na 24h, který začíná ve 14:00 a končí v neděli v 15:00 (kvůli časovému posunu). Jezdecké stinty smějí být dlouhé max 30' a amatérské týmy budou samostatně hodnoceny (fun cup). Okruh v Adrii je jeden z nejmodernějších okruhů a je velmi technický. Má jedno z nejlepších osvětlení na světě a disponuje pokoji k ubytování přímo na pitlane nad boxy, což týmům nabízí maximum pohodlí během závodu.

CRG TEAM OKKART plánuje účast v tomto závodě a momentálně dáváme dohromady jezdecké složení, přičemž počítáme s osmičlenným týmem. Pokud máte zájem se tohoto závodu zúčastnit s námi, neváhejte nás kontaktovat. Přemýšlíme i nad možností tréninku předem s naší motokárou Honda 390ccm – motokára CRG Centurion je sice jiná, ale pro naučení dráhy bude naše Honda dostačující. 

Také je možnost v Itálii zůstat déle, a možnost vyzkoušet si techniku CRG a Maranello i pro jiné kategorie, ať už přímo v Adrii nebo v nedalekém Jesolu.

24 Hours Karting of Italy v bodech:

  • Místo: Adria Raceway
  • Datum: 24. – 25. března
  • Motokára: CRG Centurion 390cc obstarána CRG Racing Teamem
  • Formát: 1h30min volný trénink, měřený trénink a 24 hodin závod s výměnami po 30 minutách
  • Tým: 8 jezdců
  • Cena: 13 000 Kč na jezdce (v případě menšího počtu jezdců by cena byla poměrově navýšena)

CRG TEAM OKKART

Jiří Kočka OKKART Servis
Straky 29
417 71 Zabrušany

KONTAKT


Kalendář závodů


Partneři

a další